Muffin Land - ML!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Moje priche!xD ^^ Empty Moje priche!xD ^^ Uto Avg 02, 2011 1:08 am

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
E o chemu se radi:Regovana sam na 4um Celebrity stars i tamo sam mod...tamo ima RPG i ja glumim Anahi i Billa,tamo sam udata za adama i imamo bebe xD...a ove priche koje postavljam sam ja napisala na osnovu onoga sxto se desxavalo u RPG-u,znachi sve je izmisxljeno i nema veze sa slavnima uopsxte...Svi koji su chitali priche su se kidali od smeha i govore mi da imam talenta za novinarstvo...evo je mja prva prichica:

Pukla tikva!
Moje priche!xD ^^ N_i_a10

To je bilo jedno od najlepsxih prijateljstava Holywooda.Ove predivne prijateljice su izazivale mnogo visxe paznje nego npr.Selena Gomez i Demi Lovato.Ali sada je sve gotovo!Anahi i Nina Dobrev visxe nisu najbolje drugarice.Nasx anonimni izvor tvrdi da su se prelepa glumica i atraktivna pevachica toliko posvadjale da se verovatno visxe nece pomiriti.Ali koji je razlog svadje ove dve,nekada nerazdvojne,devojke?Kao sxto nam je svima poznato Anahi je trudna i verena sa srcelomcem Adamom Gontierom a Nina je verena sa velikim zavodnikom Ianom Somerhalderom.

Moje priche!xD ^^ A_i_a10
Moje priche!xD ^^ Images?q=tbn:ANd9GcSQRYunOxogHVeZ8-BksXHRSo9WfKtSsZdf1fH7v2l8uiIvH0-iPg&t=1

Devojke su planirale zajednichko venchanje 10.jula a Anahi je chak planirala da jednu bebu nazove Nina(posxto nosi blizance).Ali izgleda da nece biti nisxta od toga.Nasx anonimni izvor tvrdi da su moguca dva razloga za svadju:
Prvi su tzv.poljupci sa Jensenom Acklesom(zbog chega se on potukao sa Adamom).Navodno obe lepotice su osetile nesxto zbog tih poljubaca.
Moje priche!xD ^^ Jensen-ackles-supernatural

Drugi moguci razlog je glumica Kayla Ewell.Ona i Nina su drugarice od detinjstva i navodno Kayla pokusxava da uzme Ninu samo za sebe

Moje priche!xD ^^ Kayla_ewell_gallery_primary

Navodno Tom Kaulitz je zakljuchao devojke u svoju kucu dok se ne pomire
Moje priche!xD ^^ Tom-kaulitz--large-msg-130670439806

Sa druge strane Kayla navodno pokusxava da ih pomiri...
Praticemo ove dve lepotice u nadi da cemo izvuci neki komentar od njih i saznati epilog ove drame...

Moje priche!xD ^^ Nina-dobrev-2011-instyle-warner-brothers-golden-globes-party-3
Moje priche!xD ^^ Los+Premios+MTV+2009+Arrivals+9odysmllfaDl

2Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Uto Avg 02, 2011 1:47 am

Anja

Anja
Administrator
Administrator
Wow stvarno imaš talenat za novinarstvo *_______*

3Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Uto Avg 02, 2011 1:22 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Hvala ^^ evo je druga pricha,a ima ih basx puno ^^ svakog dana cu postavljati po jednu xD

Anahi i Nina-visxe od prijateljstva?
Moje priche!xD ^^ 83932_Nina_Dobrev_Nina_Dobrev_Sexy
Moje priche!xD ^^ 58697980
Izgleda da su se najlepsxe prijateljice Hollywooda pomirile!Mackice su odluchile da su zajedno lepsxe i jache!Vi cete vervatno pomisliti zajedno kao prijateljice ali da li je stvarno tako?Lepotice su nedavno uhvacene zajedno na chak dva mesta:na plazi i u Central parku!Na plazi su bile jako raspolozene i chak su dozivale nasxe novinare.Kada su se novinarii priblizili one su pozirale,slale poljupce i naglas prichale da ce se venchati.Nina je dodala da je ona u stvari musxkarac i da su Anahina deca zapravo njena a ne Adamova sxto je Anahi propratila pljeskanjem Nine po zadnjici.Kasnije su opasnice uhvacene u Central parku u trenutku kad Nina zvanichno prosi Anahi.Kleknula je na kolena i izgovorila sudbonosno pitanje na koje je uslediio potvrdan odgovor.Zatim je na sxok i nevericu novinara usledio poljubac!Anahi i Nina su potom kratko pozirale a zatim pobegle u nepoznatom pravcu!Da li Ian i Adam znaju za ovo?Ili su i oni u stvari deo chitave ove farse?
Moje priche!xD ^^ Jan-somerhalder-0
Moje priche!xD ^^ 600full-adam-gontier
Josx se zna da Anahin bivsxi Bill Kaulitz pati za Anahi iako je u vezi sa Avril Lavinge a Jensen Ackles za Ninom...
Moje priche!xD ^^ Bill2
Moje priche!xD ^^ 600full-jensen-ackles
Moguce je da su ove dve prevrtljivice zavele svu chetvoricu a onda pobegle zajedno.Praticemo ovaj ljubavni sxestougao u nadi da cemo saznati josx informacija...

4Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Uto Avg 02, 2011 2:20 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Josx jedna:

Nina Dobrev trudna?

Moje priche!xD ^^ Normal_001

Izgleda da Anahi nece biti jedina novopechena mama u Hollywoodu!Navodno i Nina Dobrev je trudna!Josx jedan dokaz da drugarice sve moraju da rade zajedno...Kao sxto je poznato Anahi nosi Adamove blizance koji ce se zvati Nina i Alexej
Moje priche!xD ^^ 198533729deluxe
A Nina?Izgleda da ce Nina postati mama samo jednoj bebiJosx uvek se ne zna da li je dete musxko ili zensko.Ali tu nastaje nov komplikacija...Ko je tata?Mogucnosti su Ian Somerhalder i Jensen Ackles...
Moje priche!xD ^^ Ian-somerhalder
Moje priche!xD ^^ Myspace_jensen_ackles_010
Nazalost ovo nije bio Ianov dan,jer kako ekskluzivno saznajemo dete je Jensenovo!Nina je odluchila da ako je dete Ianovo dobije ime Jensen a ako je Jensenovo zvace se Ian..A ako je zensko?Navodno Nina razmisxlja o imenu Marija na sxta se Anahi naljutila(posxto ce ona svoju devojchicu nazvati po Nini).Dakle Ian ili Marija?Videcemo...
Moje priche!xD ^^ Nina-dobrev-promo-photo

5Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Čet Avg 04, 2011 12:54 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Jensen i Bill-visxe od prijateljstva?

Josx jedna afera u Hollywoodu!Prvo smo imali dve machkice Anahi i Ninu a sada su u pitanju dva musxkarca!I to koja!Jensen Ackles i Bill Kaulitz-obojica poznati kao veliki zavodnici!
Moje priche!xD ^^ 4d67d39e9d5fa
Moje priche!xD ^^ 600full-bill-kaulitz
Navodno,nedavno su uhvaceni u striptizbaru kako razmenjuju neznosti.Posetilac striptiz bara tvrdi da su dosxli drzeci se za ruke a kasnije su usledili i poljupci i pipkanja!Navodno je Bill pustio bradu na Jensenov zahtev!
Moje priche!xD ^^ Bill2
Billova devojka Avril Lavinge ludi.
Moje priche!xD ^^ Avril-lavigne-00041
Ali sxta joj to vredi?izgleda da su Bill i Jensen sasvim srecni zajedno!

6Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Pet Avg 05, 2011 9:41 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Jacksone Rathbone i Ashley Green idu u Kinu!
Moje priche!xD ^^ Normal_003
Da,zaista zvuchi chudno!Sxta bi njih dvoje radili u Kini?Kkao ekskluzivno saznajemo Jackson ima problema sa nogom i morace na operaciju.Navodno takva vrsta operacije se radi samo u Kini.Lekar koji ce ga operisati je zen-majstor Shui-Sha(redakcija nije sigurna oko imena).Ashley Green,odskora njegova verenica,ide sa njim da mu pruzi podrsxku.
Moje priche!xD ^^ Ashley_greene
Medjutim,nasx poyzdai izvor tvrdi da je to zato sxto se Jackson plasxi Kineza!
U svakom sluchaju,zelimo mu sve najbolje,da se visxe ne plasxi i da se chak sprijatelji sa nekim Kinezom!
Moje priche!xD ^^ Jackson-rathbone-2011-mtv-movie-awards-01

7Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Pet Avg 05, 2011 9:44 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Maite Perroni i Bill Kaulitz se smuvali!

Moje priche!xD ^^ Maite+Perroni+2011
Moje priche!xD ^^ Images?q=tbn:ANd9GcRzcM_bYO-LiNSu4c2HCl7lf5lXz5LJ9Tg1IlkxfA-5AzZC4jfD&t=1

Da,da,i mi smo pomislili WTF?Odakle njih dvoje zajedno?Izgleda da je Bill shvatio da mu se ide sa zenama na A pa je odluchio da promeni slovo!Sad pazljivo chitajte:Navodno Bill je otisxao kod Maite kuci da tuguje zbog skandala koji je napravio na venchanju!Da podestimo:Anahi i Adam i Ian i Nina su napravili zajednichko venchanje.Bill i Jensen su u jednom trenutku ustali i molili Ninu i Anahi da se ne udaju.Medjutim molbe im nisu uslisxene jer su se parovi venchali.Bill i Jensen s zajedno napustili venchanje,a onda je Bill potrazio utehu kod Maite.Navodno Maite je ovo jedva chekala posle neuspeha sa Jensenom i Michaelom Trevinom.Dok joj se Bill jadao lukava Maite mu je donela tekilu i nakon sxto su se oboje napili zavrsxili su u krevetu.Josx uvek ne znamo kako je Billova devojka Avril reagovala na skandal sa venchanja a kako li ce joj tek biti kad sazna za ovo?
Moje priche!xD ^^ Avril-Maxim-avril-lavigne-781720_400_500

Nadamo se da ce nam prelepa Maite reci kakav je Bill u krevetu posxto su Anahi i Avril to odbile.Praticemo desxavanja i uskoro ochekujte detalje ove zapetljancije!

Moje priche!xD ^^ 2dvpqb9
Chemu takva faca Bille?Sam si ovo trazio
Moje priche!xD ^^ Bill-nico-nico-live-tokyo--large-msg-129746286142

8Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Pet Avg 05, 2011 9:46 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Nina Dobrev i Ian Somerhalder otisxli u Pariz

Moje priche!xD ^^ Ian-Somerhalder-Nina-Dobrev-LAX-Airport-HQ-ian-somerhalder-and-nina-dobrev-10421804-1465-2047

Chemu ovo iznendadno putovanje?Da li je ovo medeni mesec?Izgleda da nije.Kako ekskluzivno saznajemo Nina je otisxla do Jensena Acklesa da razgovaraju o skandalu koji su on i Bill napravili na venchanju.Kako saznajemo od nasxeg dobro obavesxtenog izvora Jensen se izvinio i rekao da bi bilo najbolje da ga Nina zaboravi pa je nastala svadja.Zatim su pali poljupci a kako nam nasx izvor otkriva ti poljupci nisu bili nimalo naivni.Nakon razmene strasti Jensen je saopsxtio Nini da odlazi ali se ona usprotivila i rekla da je ona ta koja treba da ide.Jensen je rekao da ga nece zateci kad se vrati a ona je rekla da ga voli i izletela iz kuce.Na areodromu se nasxla sa Ianom pa su odluchili da zajedno odu u Pariz.

Moje priche!xD ^^ Jensen-Ackles-Faux-Hawk-Hairstyle

Ima li kraja dogodovsxtinama ovog ljubavnog trougla?Izgleda da ne...
Takodje ekskluzivno sanzajemo da je Ninina beba zensko i da ce se zvati Any,po Anahinom nadimku.Anahi,nadamo se da si sada srecna!
Moje priche!xD ^^ K186rc

9Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Pet Avg 05, 2011 9:47 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Maite Perroni trudna?

Moje priche!xD ^^ Maite_perroni_nyx

Kao sxto sada svi znamo Maite se smuvala sa Billom Kaulitzom.A sada opet imamo odlichnu prichu za nasx magazin:Josx jedna trudnoca!

Moje priche!xD ^^ 8

Maite je otisxla u posetu u bolnicu svojoj prijateljici Anahi koja se porodila.Maite se odusxevila Anahinim bebama pa je navodno i ona pozelela da se ostvari kao majka.
I bingo!Zelja joj je ispunjena!U jednom trenutku joj je pozlilo i nakon kratkog pregleda doktor je konstantovao da je trudna!Navodno,Anahi se naljutila kad je chula sa kim je trudna.Maite je odmah pozvala Billa koji je momentalno dosxao u bolnicu.A onda se,kao grom iz vedra neba,pojavio William Levy!

Moje priche!xD ^^ 600full-william-levy
Navodno on i Maite su zaljubljeni!Onda je izbila tucha izmedju Billa i Williama nakon chega je Maite istrchala iz bolnice.U tom trenutku je naisxla Avril Lavigne i udarila Maite kolima pa je ona izgubila bebu!


Moje priche!xD ^^ Rl_avril_sexy
Bill sumnja da je Avril to uradila namerno.Izgleda da ce Anahi i Nina ostati jedine mame ovde!


Moje priche!xD ^^ Images?q=tbn:ANd9GcTz4Uptd7c8FWqKDTFJlohhlrvoBc4N9g2XVjkiUxPHg_GZQuiMxg&t=1
Moje priche!xD ^^ Nina-Dobrev-Elle-Bulgaria-November-8

U svakom sluchaju,Maite,sledeci put pazi kako prelazisx ulicu!

Moje priche!xD ^^ Maite_perroni_050611_300

10Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Pet Avg 05, 2011 9:47 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Anahi se porodila!

Moje priche!xD ^^ 21kwd1h

Kao sxto sam naslov kaze predivna Anahi je prekjuche na svet donela dve prelepe bebe Ninu i Alexeja!Iako je porodjaj nastupio dva meseca ranije i bebe su josx u inkubatorima doktori tvrde da su zdrave i da ce sve biti u redu.Navodno je Anahinom porodjaju prethodila zuchna svadja sa njenim muzem Adamom.Anahi je optuzila Adama da je ne voli i izbacila ga iz kuce nakon chega je on navodno otisxao u striptiz bar.Medjutim i on je ubrzo primljen u bolnicu zbog nesvestice.
Najbitnije je da su se njih dvoje sada pomirili.Kako ekskluzivno saznajemo novopecheni roditelji su bili nevaljali pa su i pored doktorove zabrane usxli u sobu sa inkubatorima.Mazili su bebe i prichali sa njima.
Raznezena medicinska sestra kaze:"Bebice su znale da su im to roditelji.Izgledalo je kao da se osmehuju i masxu mami i tati.Stanje im se posle mazenja popravilo.(medicinska sestra se u ovom trenutku rasplakala)Ovo su dve najlepsxe bebe rodjene u ovoj godini!",zavrsxava prichu odusxevljena medicinska sestra.
Da li onda kolege iz Adamovog benda Three days grace mogu da mu zamere sxto je izjavio da bi zbog Anahi i beba batalio i novi CD sa njima?Mi mislimo da ne mogu.

Moje priche!xD ^^ Three+Days+Grace

Zelimo novopechenim roditeljima svu srecu i da osete sve chari roditeljstva a takodje se nadamo ekskluzinim slikama beba i srecnih roditelja!

Moje priche!xD ^^ J9x65v
Moje priche!xD ^^ 2iaanw4

11Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Pet Avg 05, 2011 9:49 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Adam Gontier krije mrachnu prosxlost!
+ ekskluzivne slike Anahinih i Adamovih beba!


Josx tracheva za vasx i nasx magazin!Divlji Adam izgleda se ipak nije toliko smirio pored Anahi kao sxto mi mislili!Uhvatili smo ga u ovom izdanju u Central Parku,sa sve cigarom u ustima.Anahi se ovo nimalo nece svideti kao ni osatak priche.
Moje priche!xD ^^ Tumblr_lnzeywNke81qk95wso1_500_large

Navodno Adam je na dan Anahinog porodjaja prilmljen u bolnicu zbog nesvestice,a uzrok nesvestice je-druga zena!Izvesna Natalia se pojavila u bolnici ubedjujuci Anahi da je ona bila Adamova verenica pre 5 godina.Navodno ona i Adam su trebali da se venchaju ali se to njenim roditeljima nije svidelo jer se Adam drogirao!Navodno su ga kolege iz benda Three days grace navukle na drogu.
Moje priche!xD ^^ Qq4k8n

Natalia i Adam su planirali da pobegnu medjutim njeni roditelji su to saznali pa su lazirali njenu smrt.Onda je ona ostala trudna i na nagovor majke rodila Adamovo dete Alexa(koji sada ima 4 godine).Kopajuci pronasxli smo ove slike gde se vidi da su Adam i Natalia vrlo bliski.
Moje priche!xD ^^ 24az67c
Moje priche!xD ^^ 2epkpz7
Kako smo chuli Natalia je preminula usred operacije srca u Rusiji pa je Adam otisxao da Alexa odvede u kamp jer navodno Anahi nece da chuva tudje dete.Takodje smo uspeli da pronadjemo Anahinu sliku iz bolnice na kojoj je sva uplakana verovatno zbog cele priche.
Moje priche!xD ^^ Normal_002

Zatim smo pitali Adama sxta on ima da kaze na sve ovo a on je rekao:"Isitna je,josx uvek volim Nataliu,nikad je nisam preboleo.Sa Anahi sam samo zbog beba." Kada smo ga upitali kako su bebe rekao je:"Srecan sam sxto sam postao tata,bebe su dobro,iako su bile u inkubatoru.Moram sada da idem da pomognem Anahi oko beba,ne moze sve sama." Zatim smo ga upitali da li ima slike svoje dece a on je bio ljubazan i ustupio nam dve slike.
Alexej:
Moje priche!xD ^^ Baby-cot01
Nina:
Moje priche!xD ^^ 16306,xcitefun-baby-girls-000

Mi se pitamo:Adame zasxto volisx mrtvu devojku pored ovako prelepe zene i medenih beba?Anahi mi ti poruchujemo:Bebe i kofere u ruke,i bezi od ovog manijaka!
Moje priche!xD ^^ 34684zb

12Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Ned Avg 07, 2011 9:51 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Hilary Duff trudna?

Moje priche!xD ^^ HilaryDuff_FHM_555
Izgleda da je u Hollywoodu sada moderno postati mama!Pored vec novopechene mame Anahi imamo i trudnu Ninu i Maite(koja je bebu i izgubila)a sada je josx jedna mlada zvezda u blagoslovenom stanju a to je Hilary Duff!
Moje priche!xD ^^ 2-hogares-Anah%C3%AD
Moje priche!xD ^^ Nina-Dobrev_fakes
Moje priche!xD ^^ 002
Navodno otac njenog deteta je Zac Efron!Nasx pouzdani izvor tvrdi da su se njih dvoje nedavno smuvali odnosno imali vezu za jednu noc.A trudnoca je nezeljena posledica.

Moje priche!xD ^^ Zac-efron-2011-golden-globes-01182011-04-430x633
Kako saznajemo Hilary je tek na pochetku trudnoce tako da se pol deteta ne zna.Juricemo Hilary i Zaca u nadi da cemo dobiti neku izjavu od njih!

Moje priche!xD ^^ Hilary-Duff

13Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Ned Avg 07, 2011 9:52 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Bill i Nina-visxe od prijateljstva?
Moje priche!xD ^^ Nina%20Dobrev-15896
Moje priche!xD ^^ Tumblr_li3lrhwias1qe8f7mo1_500
Opa,Bill Kaulitz se mnogo izbezobrazio!Ranije je glumio romantichara koji hoce devojku sa divnom dusxom i sve te romantichne gluposti.A sad?Sad se pretvorio u pchelicu koja slece sa cveta na cvet.Jensen Ackles nam pored njega deluje bezopasno!Bio je u vezi sa najlepsxim devojkama Holywooda:Anahi,Maite Perroni,Avril Lavigne...Iako je raskinuo sa Avril pre samo dva dana(bog prevare sa Maite a kako nam nasx izvor tvrdi josx uvek nije preobleo Anahi)nasxao je novu zrtvu a to je-trudna i udata Nina Dobrev!Nina i Bill su oduvek bili dobri prijatelji ali je jedan jucherasxnji dogadjaj naveo sve nas da pomislimo da tu ima necheg visxe.Njih dvoje su uhvaceni zajedno u baby prodavnici,navodno kupovali su stvari za Anahine bebe.Nina je nosila izazovnu haljinu i izgledala prelepo kao i uvek a Bill je bio u posebno muzevnom izdanju.Ccc,mi napali samo Billa a ni ti Nina nisi nimalo naivna.Udata za Iana,trudna sa Jensenom a najvisxe vremena provodi sa Billom.
Ljudi,odluchite se vec jednom!

14Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Ned Avg 07, 2011 9:54 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Anahi opsednuta s*xom!

Moje priche!xD ^^ 342390169
Ohohohohho,pa kakav je to naslov!Nasxa prelepa Any,koja se porodila pre jedva nedelju dana,opsednuta s*xom?Ni mi nismo mogli da verujemo!Kako tvrdi nas dobro obavesxteni izvor od kako se porodila Any samo zeli akciju u krevetu.U pochetku se to njenom muzu Adamu svidjalo jer je i on patio zbog nedostatka prljavih stvari.Medjutim nasx izvor kaze kako se siroti Adam juche kasno uveche ispovedao prijatelju na telefon.
Moje priche!xD ^^ 2u8vvj4
Navodno je rekao da mu Anahi ne da mira i da mu non stop predlaze nove vruce igrice.Adam je u nastavku rekao da kada nije raspolozen za perverzije Any se naljuti na njega i govori mu da mu visxe nije privlachna.Dalje saznajemo da Adam i daje ludi za njom ali d je prosto ponekad umoran zbog posla oko beba.

Moje priche!xD ^^ 220px-Neil.DC
Neil Sanderson,kolega iz benda kaze:"Adam je rekao da ce je voditi psihologu!"
Da li ce Any pristati?Videcemo...
Moje priche!xD ^^ 343394073

15Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Pet Avg 12, 2011 10:18 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Hollywood-ko je sa kim?

Izgleda da ovo visxe nije zivot u Hollywoodu,ovo je zivot u sxpanskoj seriji!Ovde se svako sa svakim muva ali evo spremili smo vam trenutni pregled stanja:

Moje priche!xD ^^ 2elusk8
Moje priche!xD ^^ 28lqrlu

Anahi i Adam Gontier-venchani,imaju dve prelepe bebe Ninu i Alexeja.Anahi je pre Adama bila u vezi sa Billom Kaulitzom i Brantom Daughertjem,a pali su i neki poljupci sa Jensenom Acklesom.Adam je imao verenicu Nataliu koja je sada mrtva i s anjom Adam ima 4-ogodisxnjeg Alexa.

Moje priche!xD ^^ Nina-Dobrev
Moje priche!xD ^^ Ian_somerhalder_headshot-5098

Nina Dobrev i Ian Somerhalder-venchani,Nina je trudna sa Jensenom Acklesom...Ian je imao brojne afere sa drugim devojkama,sada se pricha da se Nina petlja sa Billom...


Moje priche!xD ^^ Jensen-Ackles-3-73CNST0KLP-1024x768
Moje priche!xD ^^ Kayla-ewell-planet-51-los-angeles-premiere-pPQbEN

Jensen Ackles i Kayla Ewell-odnedavno su zajedno...oboje su poznati po chestom menjanju partnera tako da ne znamo kako ce se ovo zavrsxiti.Jensen ochekuje bebu sa Ninom...

Moje priche!xD ^^ Maite-maite-perroni-6640916-426-498
Moje priche!xD ^^ Williamlevy3

Maite Perroni i William Levy-takodje novopecheni par...Maite se smuvala sa Billom pre toga i zatrudnela sa njim ali jje bebu izgubila

Moje priche!xD ^^ De0bf2a525f598f8293de79ac38ff9e2
Moje priche!xD ^^ Jessie-j-rtv
Tom Kaulitz i Jessie J

Kratko su u vezi...koliko smo mi obavesxteni mozda se iz ovoga izrodi prava ljubav...

Moje priche!xD ^^ Hilary_duff_2011-t2
Moje priche!xD ^^ Zac-Efron-Wallpaper

Zac Efron i Hilary Duff
Njih dvoje u stvari nisu u vezi...medjutim Hilary ochekuje Zacovu bebu nakon veze za jednu noc...


Moje priche!xD ^^ Mario-casas-mustang
Moje priche!xD ^^ Selena-Gomez-2011-Grammys

Mario Casas i Selena Gomez-koliko smo mi obavesxteni spavali su ali se ne zna da li su u vezi...

RASKIDI


Moje priche!xD ^^ Meine-liebe-bill-kaulitz--large-msg-129688188825
Moje priche!xD ^^ Avril+Lavigne+Vanity+Fair+Italy+2011

Bill Kaulitz i Avril lavigne-raskinuli su pre 3 dana,razlozi:Billova prevara sa Maite,nemogucnost da preboli Anahi,moguca afera sa Ninom...a kako saznajemo bacio je oko na Leighton Meester
Moje priche!xD ^^ Leighton+Meester+2011+MTV+Movie+Awards+3KSZhqdscGBl



Moje priche!xD ^^ Eric-saade
Moje priche!xD ^^ Debby+Ryan+2011+Disney+Kids+Family+Upfront+1GU8GOgOmwql

Eric Saade i Debby Ryan
bili su u vezi nekoliko meseci...razlog raskida:Eric je prevario Debby kad je bio u Sxvedskoj....

E dragi nasxi,to vam je to za sada.Medjutim poznajuci nasxe zvezde i zvezdie bice ovde josx puno afera...

16Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Pet Avg 12, 2011 10:19 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Adam zombificiran-Novi krvopija u gradu!



Moje priche!xD ^^ 2cp2j42
Ian Somerhalder odnosno njegov lik iz serije TVD Damon do sada je vazio za jedinu krvopiju u gradu.Ali iznenada Ian je dobio konkurenciju u Adamu Gontieru!(ne chudi nas ova njegova faca)
Moje priche!xD ^^ 1a1
Kako ekskluzivno saznajemo Adam je napao Anahi prosxle noci.U pochetku se Any ovo svidelo jer je mislila da je u pitanju nova prljava igrica.Medjutim kada ga je pogledala u ochi nesxto nije bilo u redu-Adamove ochi su bile krvavo crvene!Kako nasx izvor tvrdi Anahi je izjavila da su to bile "ochi djavola".
Moje priche!xD ^^ Normal_003
Navodno Adam je recitovao Anahi ove stihove:
o prelepa hero što si mi srce slomila...
... u srce me probola tvoja strela vrela...
... tvoje usne meke i crvene...ljube me strasno.. o hero prelepa...
.. boginjo moja...
i tad grom udri o stene...
... i sruši se... a tvoje usne pronadoše moje vene... duboko se zariše zubi tvoji...
i sad smo jedno... hero moja lepa.. isisaj mi život!..
o heleno! boginjo krvi isisacu svaki život neveran!


a zatim izvadio nozic,posekao Any po vratu i sisao joj krv!Kako saznajemo Adam je rekao Any da je to uradio:"jer cemo tako biti povezani za ceo zivot" a onda i da je to bilo "tako erotichno".Nakon sxto se Adam probudio iz hipnotisanog stanja Any je pretila da ce pozvati policiju pa je Adam pobegao kod Billa.

Moje priche!xD ^^ Xells5
Ali,nije bio jedini.I Billov brat Tom je bio tu.
Moje priche!xD ^^ 3006874297_1_3_ZIVIh70v
Navodno u sobi je video vanzemaljce:"Stajali su na mom prozoru i mahali mi."izjava je potresenog Toma.Bill je dobio nervni napad jer su ga obojica molili da prenoce kod njega.Adam nije hteo da se vrati kod "one lujke" a Tom kod vanzemaljaca.Iznervirani Bill pricha:"Znam ja sxta su oni hteli.Hteli su da me napastvvuju.Jedva sam ih iz kuce oterao!"
Kad smo upitali nasxe zvezde da josx malo prokomentarisxu dogadjaj rekli su nam sledece:
Adam:"Ova noc je billa najuzbudljivija i najstrasxnija noc u mom zivotu."
Tom:"Nikad necu zaboraviti te poremecene osmehe!"
Bill:"Izaci ce mi bore od nerviranja!"
Anahi:"Svi su oni manijaci!"
Mi nemamo sxta da dodamo osim:Taj ludi Hollywood!
Moje priche!xD ^^ Birxvq
(btw Adame nekad nam stvarno lichisx na vampira)

17Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Pet Avg 12, 2011 10:19 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Vanessa Hudgens dozivela saobracajku!

Moje priche!xD ^^ B4021e2d1cc2f94c14a22301ae255bd3_jpg_350x500_q85

Mlada glumica Vanessa Hudgens juche je dozivela saobracajnu nesrecu!Jedino sxto smo uspeli da saznamo od doktora je da je Vanessino stanje josx uvek kritichno,odnosno da je pala u komu.Da je ovo bila tesxka nesreca svedochi i potpuno slupan Vanessin auto.
Moje priche!xD ^^ Images?q=tbn:ANd9GcQP0S5z4IkUNzeP0Qx9Hfw3zhyySaviHyIuMKW4zbarNadLvjPN
Kako nam javljaju Vanessa je bila u alkoholisanom stanju dok je vozila.Navodno Vanessa je posetila svoju prijateljicu Anahi da vidi bebe i donese im poklone.
Moje priche!xD ^^ Normal_004
Dok su prichale pala je i tema Zac Efron na sxta je Vanessa iskapila nekoliko chasxa alkohola.Anahi je pokusxala da je zaustavi ali nije uspela.Eto,Vanessa tako ti i treba kad ne slusxasx stariju prijateljicu!
Moje priche!xD ^^ Vanessa-hudgens-2011

18Moje priche!xD ^^ Empty Re: Moje priche!xD ^^ Pet Avg 12, 2011 10:20 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Avril Lavigne i Chase Craford se smuvali!

Moje priche!xD ^^ Avril-lavigne-vanity-fair-italy-feb-2011-01
Moje priche!xD ^^ Chace+Crawford+Diesel+Black+Gold+Backstage+twhbaCH2q63l
Izgleda da je Avril Lavigne odluchila da se ugleda na svog bivsxeg Billa Kaulitza pa je odluchila da ne plache nad prosutim mlekom i nastavila dalje.Navodno Avril je upecala novog lepotana Chasea Craforda!Kako ekskluzivno saznajemo Chase je prvo probao da zavede Anahi ali posxto mu to nije uspelo odluchio je da utehu pronadje u Avril.
Moje priche!xD ^^ 343375568
Navodno u vezi su nekoliko dana i odlichno se slazu.Avril izgleda presrecno verovatno jer misli da se osvetila Billu.Sa druge strane on ne gubi vreme jer kako saznajemo pored interesovanja za Ninu Dobrev smuvao je i glumicu Leighton Meester.
Moje priche!xD ^^ NinaDobrev2011MTVmovieAwards-3
Moje priche!xD ^^ 1
Avril,sada znasx.Ako hocesx da vratisx Billa treba da postanesx glumica!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu