Muffin Land - ML!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tamara ^^ Empty Tamara ^^ Pet Jul 29, 2011 5:10 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Kao sxto vec rekoh opsednuta sam sa Anahi,Adamom Gontierom i Billom Kaulitzom...njih troje su tri najsavrsxenije osobe na svetu *__________* cgf
Ja sa Billom(kao):
Tamara ^^ 2je3w7
i ja sa Anahi i mojom sestrom al ovo je stvarno,upoznala sam se sa njom 20.12.2010. dok sam ja josx imala ravnu kosu xD nikad necu zaboraviti taj dan *____________*
Tamara ^^ Vq1rhc
Nazalost sliku sa Adamom nemam xD
Pored Anahi,Adama i Billa imam josx dve najbitnije osobe a to su moja sestra Ivana i najboja drugarica Bojana...ovo smo nas tri:
Tamara ^^ 2eeifwo
prvo ide bojana,pa ja,pa ivana xD
Eto tako...smorila sam se,ceo dan pada kisxa pa ne mogu napolje...hvala bogu Bojana je danas bila kod nas pa smo gledale film The Grudge 3...iskreno i nije bio strasxan,prvi i drugi deo su duplo bolji...za sada bye
Ovde cu postavljati da se izrazim slike iz mog zivota xD

2Tamara ^^ Empty Re: Tamara ^^ Ned Jul 31, 2011 9:52 am

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Ahhh,danas idem u zoo vrt sa Ivanom i Bojanom ^^ Jedva chekam!Videcemo male bele lavice ♥ i ostale lepe zivotinjice ^^ nekoliko godina nisam bila u zoo vrtu i zato sam tako uzbudjena...jutros je padala kisxa pa sam se zabrinula kako cemo ici ali hvala bogu sad je otoplilo i basx je lepo vreme ^^ posxto sam odavno isplanirala sxta cu da obuchem...xD
Evo je Luna ♥ kuca od moje najbolje drugarice,rodjena je istog dana kad i ja tj 23 maja i ima godinu dana i 4 meseca ♥ Volim je kao da je moja ♥ Prava je maza i obozava i ljude i druge zivotinje,ima blagoteleci pogled...kad vas pogleda istopite se koliko je slatka ^^

Tamara ^^ 245asjs
Tamara ^^ F386mv
Tamara ^^ 35c4i7c
Tamara ^^ 2m5h0cp

3Tamara ^^ Empty Re: Tamara ^^ Ned Jul 31, 2011 12:03 pm

Anja

Anja
Administrator
Administrator
Oh my fucking Gad!!!!!!!!Upoznala si Anahiiiiiiiiiiiiiiii *_________________*
PS:Slatka si kao i tvoja kuca

4Tamara ^^ Empty Re: Tamara ^^ Ned Jul 31, 2011 5:38 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Hvala <333 kasnije cu postaviti slike iz zoo vrta xD

5Tamara ^^ Empty Re: Tamara ^^ Pon Avg 01, 2011 12:05 am

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Evo nekoliko slika iz zoo vrta xD
Ja i sestra
Tamara ^^ Dnymgw
Ja i drugarica
Tamara ^^ 2cz5069
Tamara ^^ 2vs0m01
ja i sestra sa nekom zivotinjom(neka antilopa nisam sigurna xD)
Tamara ^^ 4lsgeo

Bilo nam je prelepo xD Vrt je ogroman,i trebalo nam je nekoliko sati dok ga nismo obisxle celog ^^ najveci utisak su na mene ostavili ova antilopa na slici(samo je htela da se mazi sa nama i polizala je nekog malog dechaka po glavi xD),tigrovi i beli tigrovi,puma,ris,ogromni orlovi,gepardi,beli kenguri,iguane i naravno beli lavovi *___* videle smo lavicu sa malim lavicem...Ne mogu da vam opisxem koliko je lavica bila prelepa,stvarno sam se odusxevila,a beba je spavala ^^ postavila bih sliku ali se beba ne vidi dobro -.-

6Tamara ^^ Empty Re: Tamara ^^ Čet Avg 04, 2011 12:59 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Evo me opet...opet pada kisxa -.- Juche i danas sam bila na Adi xD Juche je bilo preextra!Bilo je toplo ali sunce nije bilo mnogo jako,voda je bila hladna i sve je bilo savrsxeno ^^ Ada je stvarno more BeogrADA xD i videle smo divlju patku,bila je jako slatka i priblizila nam se ali je posle odletela xD igrale smo odbojku u vodi,plivale i glupirale se...neki chovek je sve vreme dok je bio u vodi dizazo ruke ka nebu i nesxto mrmljao i mi smo ga nazvale "Pozdrav bogu sunca" xD videle smo ga i danas...juche smo jele pljeskavice i Best sa narandzom,uh kako je divan...a i super sam pocrnela ^^ Danas nam je bilo dobro,osim sxto je oko 1 pochela da pada kisxa,pa smo morale da se vratimo kuci...nadam se da cemo sutra moci da idemo...

7Tamara ^^ Empty Re: Tamara ^^ Ned Avg 07, 2011 7:44 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Evo opet izvesxtaja sa Ade xD bila sam i juche i danas...ali u izmenjenoj ekipi...juche sam isxla sa mamom,tetkom i bracom(druzina 5 kretena)...Iskreno,moglo je da bude bolje,jer njih dvojica su sve vreme bili u plicaku...a ja sam htela da idem dublje,jedva su se priblizili bovama...bila sam prilichno daleko od bova a mogla sam da stojim tamo a oni su obojica visxi od mene tako da su i oni sigurno mogli da stanu tamo...i tako mi je na kraju ostala samo lopta...da plivala sam sa loptom kao kreten -.- jer nisam imala bolje drusxtvo fff spasioci su me gledali(ima jedan sladak,nadimak mu je chokoladica,jer ima onako chokoladnu boju xD)anyway,barem sam pocrnela dok sam slusxala kvalitetnu muziku(Anahi i Three days grace cgf ziuz )Danas je hvala bogu bila drugachija 5-orka(ja,ivana,bojana,mama,tetka)Iako bi svi pomislili:sxta ce mama i tetka sa njima? moja mama i tetka su jako cool ^^ igrale su odbojku i zezale se sa nama ali naravno ne sve vreme xD imale smo vremena samo za nas tri(razgovori o SPS-u,odnosno Sex,Politika,Smrt,nasxe omiljene teme xD) ftz i slikale smo se sa nasxim cool cvidzama i kachketima ali nazalost slike josx uvek nemam ovde na laptopu,nikako da prebacim -.- I prilichno sxokantno je sxto su se niotkuda pojavile meduze...prave male meduze xD ja sam ih uzimala u ruke ali nisxta nisam ni osetila samo bi mi isklizale iz ruke...Ivana i Bojana su sve vreme vrisxtale i prichale da im smeta sxto se motaju oko njih ali smo se na kraju sve navikle i prestale da ih primecujemo...i tako,idem i sutra opet... zufzu

8Tamara ^^ Empty Re: Tamara ^^ Pon Avg 08, 2011 5:51 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Oper nisxta od slika,to ce morati da sacheka sutra xD Danas mi je bio najboji dan na Adi od kako smo krenule redovno da idemo ^^ Iako je bila velika guzva i bilo je pretoplo raspolozenje je bilo na nivou...mislim da dugo nisam ovako uzivala...voda je bila prijatno hladna,da pozelisx da ceo dan ostanesx u njoj...mrzela sam trenutak kad smo morale iz vode xD igrale smo odbojku,plivale i sxto je najvaznije zabavljale se:vozile smo vozic,kachile se jedna drugoj na ledja...i ogovarale smo neduzne ljude naravno xD "Pozdrav Bogu Sunca" danas nije bio tu nazalost...ali tu je bio nasx drugi junak:Corporo!(baba koja je izgledala kao lesx...a nazvale smo je corporo jer na sxpanskom to znachi lesx...valjda xD)i tako,babe su se sve vreme motale oko spasilaca,deca su bila prebuchna,svi momci koji su bili tamo su bili ruzni,glupi,odvratni sem jednog ali je on bio prestar za nas xD I pored svega toga,rasolozenje je bilo na nivou...posle smo otisxle u hladovinu i tsmo smo dremale...najzesxce je bilo kad su moja mama i drugarica zapochele raspravu o horor filomovima,bilo je tako smesxno slusxati ih...onda smo jele:Ja slanu palachinku pa sladoled...njam,njami...i onda je postalo pretoplo pa smo morale kuci nj sutra ce padati kisxa pa necemo ici...ali nema veze sigurna sam da ce nas "Pozdrav bogu sunca","Corporo","Benicijo" chekati kad se vratimo xD Inache Benicijo je osoba musxkog pola koja ima kosu duzu od ramena,pozeljna je bradica a kosa moze biti i rana i kovrdzava...iako Beniciji uglavnom nisu neki lepotani ima necheg prilachnog u njima...da li je to kosa,bradica ili nesxto trece"Nikad necu znati toooo"...Toliko od mene za danas...

9Tamara ^^ Empty Re: Tamara ^^ Pet Avg 12, 2011 10:10 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Juche sam se taaako iznervirala...htela sam da nosim novu haljinicu u grad ali sam dobila i onda sam mislila da necu moci da je nosim jer je pomalo providna xD Ali posxto sam jako pametna(xD) setila sam se da obuchem ispod sxorc,nije se video ispod haljine a i meni je bilo udobnije tako ^^ i isxla sam u grad sa moje dve ludache Ivanom i Bojanom ^^ prvo smo zdrale u Meku,ja sam uzela dva cheeseburgera,juice i sladoled od chokolade...njami,njami ^^ kad smo se nazdrale krenule smo sa sxtenjom po Knez Mihajlovoj i Kalemegdanu xD Bilo nam je stvarno preextra,chak sam i zaboravila da sam dobila xD privlachile smo mnogo paznje,svi su nas gledali(ja sam se nadala da to nije zbog moje haljine tj da se ne providi)Neki stranci(pisalo im je na majici Sweden)su nam prisxli i rekli:Ziveli! ali to Z nisu izgovorili Z kao Zaba nego Z kao zebra xD gledale smo neke momke koji su igrali breakdance na ulici ^^ super su igrali,za jednog nisu znali kako se zovu pa su ga nazvali Schweepes a Bojana je sve vreme vikala:Sprite je najbolji!Smislile smo nove nadimke za nas tri:ja sam Fifo,Bojana je Coco a Ivana je Lizi xD I to izgovarate ovako(ako znate onaj retardirani crtani "Billy" koji su svi gledali znacete melodiju)trrrrrr i onda smorenim glasom:Fifo...ili trrrrr,smoren glas:Coco...trrrr,smoren glas:Lizi xD kad smo se vracale kuci u busu je bilo urnebesno...videle smo nekog momka koji je lichio na mesxavinu Joe-a Jonasa i Balzita iz crtanog Phinias and Ferb xD Imao je one nerd naochare i sve vreme nam se stidljivo smesxkao dok smo se nas tri gusxile od smeha...bio je i neki tip koji je lichio na Vladu Georgieva ali samo zbog svog ogromnog nosa xD bio je jedan sxto je lichio na PJ-a iz Good luck Charlie,nekako je bio sladak xD a najzesxci su bili neki kreteni sxto su sedeli napram mene...ja sedim i uchini mi se da mi jedan sxalje poljupce...ja reko:Ma nema sxanse,sxto bi mi ovaj kreten slao poljupce...devojka koja je sedela do mene se smejala i dosxlo mi je da joj kazem:Sxta se bre smejesx,glupacho,da ti nie mozda krivo sxto ne sxalju tebi? ali sam se suzdrzala zbog Joa-Balzita xD sve vreme me je taj zivkao i slao poljupce ali ja nisam obracala paznju...kad smo silazile oni su namerno ustali i prvo nam nisu dali da prodjemo a onda su se pomerili ali tako da sam morala skroz da se okrznem o njega,uchinilo mi se da me uhvatio za dupe ali nisam bila sigurna posxto je bila guzva xD kad smo izasxle lupao je na staklo i mahao mi xD Dok smo isxle ka kuci naisxla su neka dvojica,odmerili nas od glave do pete i jedan je rekao:Dooooobre!(onako zverski xD)
A sad josx jedan deo:Chula sam da su mog brata napali nozem...jeste mi on brat od tetke ali kao da je rodjeni...koliko ja znam on je igrao fudbal sa drusxtvom i naisxoa je neki klinac i smetao im...oni su ga zamolili da se skloni a on je izvadio noz i ubo mi brata...sxto kaze moja keva:on je sav ko beba,jeste da ima 14 godina,ali je onako,smotan i naivan...bio j na usxivanju i valjda je dobro,ima 5 sxavova...jadnichak mali,verovatno se basx uplasxio :(
to bi bilo to za sada...e,da kupila sam nove patike,bele sa ljubichastim i narandzastim zvezdicama,preeeedivne su ^^
To bi bilo to za sada...
Bye ♥
Evo sxaljem ti jedan poljubac u mojoj novoj haljini ^^
Tamara ^^ S58s9w

10Tamara ^^ Empty Re: Tamara ^^ Sub Avg 13, 2011 12:26 am

Anja

Anja
Administrator
Administrator
Sve sam pročitala..Lepo je to :D!

11Tamara ^^ Empty Re: Tamara ^^ Sub Avg 13, 2011 12:02 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Hvala xD

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu