Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Moje priche!xD ^^ taj Uto Avg 02, 2011 1:08 am

E o chemu se radi:Regovana sam na 4um Celebrity stars i tamo sam mod...tamo ima RPG i ja glumim Anahi i Billa,tamo sam udata za adama i imamo bebe xD...a ove priche koje postavljam sam ja napisala na osnovu onoga sxto se desxavalo u RPG-u,znachi sve je izmisxljeno i nema veze sa slavnima uopsxte...Svi koji su chitali priche su se kidali od smeha i govore mi da imam talenta za novinarstvo...evo je mja prva prichica:

Pukla tikva!

To je bilo jedno od najlepsxih prijateljstava Holywooda.Ove predivne prijateljice su izazivale mnogo visxe paznje nego npr.Selena Gomez i Demi Lovato.Ali sada je sve gotovo!Anahi i Nina Dobrev visxe nisu najbolje drugarice.Nasx anonimni izvor tvrdi da su se prelepa glumica i atraktivna pevachica toliko posvadjale da se verovatno visxe nece pomiriti.Ali koji je razlog svadje ove dve,nekada nerazdvojne,devojke?Kao sxto nam je svima poznato Anahi je trudna i verena sa srcelomcem Adamom Gontierom a Nina je verena sa velikim zavodnikom Ianom Somerhalderom.

Devojke su planirale zajednichko venchanje 10.jula a Anahi je chak planirala da jednu bebu nazove Nina(posxto nosi blizance).Ali izgleda da nece biti nisxta od toga.Nasx anonimni izvor tvrdi da su moguca dva razloga za svadju:
Prvi su tzv.poljupci sa Jensenom Acklesom(zbog chega se on potukao sa Adamom).Navodno obe lepotice su osetile nesxto zbog tih poljubaca.

Drugi moguci razlog je glumica Kayla Ewell.Ona i Nina su drugarice od detinjstva i navodno Kayla pokusxava da uzme Ninu samo za sebe

Navodno Tom Kaulitz je zakljuchao devojke u svoju kucu dok se ne pomire

Sa druge strane Kayla navodno pokusxava da ih pomiri...
Praticemo ove dve lepotice u nadi da cemo izvuci neki komentar od njih i saznati epilog ove drame...

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Moje priche!xD ^^ taj Uto Avg 02, 2011 1:47 am

Anja

Administrator
Administrator
Wow stvarno imaš talenat za novinarstvo *_______*

3 Re: Moje priche!xD ^^ taj Uto Avg 02, 2011 1:22 pm

Hvala ^^ evo je druga pricha,a ima ih basx puno ^^ svakog dana cu postavljati po jednu xD

Anahi i Nina-visxe od prijateljstva?

Izgleda da su se najlepsxe prijateljice Hollywooda pomirile!Mackice su odluchile da su zajedno lepsxe i jache!Vi cete vervatno pomisliti zajedno kao prijateljice ali da li je stvarno tako?Lepotice su nedavno uhvacene zajedno na chak dva mesta:na plazi i u Central parku!Na plazi su bile jako raspolozene i chak su dozivale nasxe novinare.Kada su se novinarii priblizili one su pozirale,slale poljupce i naglas prichale da ce se venchati.Nina je dodala da je ona u stvari musxkarac i da su Anahina deca zapravo njena a ne Adamova sxto je Anahi propratila pljeskanjem Nine po zadnjici.Kasnije su opasnice uhvacene u Central parku u trenutku kad Nina zvanichno prosi Anahi.Kleknula je na kolena i izgovorila sudbonosno pitanje na koje je uslediio potvrdan odgovor.Zatim je na sxok i nevericu novinara usledio poljubac!Anahi i Nina su potom kratko pozirale a zatim pobegle u nepoznatom pravcu!Da li Ian i Adam znaju za ovo?Ili su i oni u stvari deo chitave ove farse?

Josx se zna da Anahin bivsxi Bill Kaulitz pati za Anahi iako je u vezi sa Avril Lavinge a Jensen Ackles za Ninom...

Moguce je da su ove dve prevrtljivice zavele svu chetvoricu a onda pobegle zajedno.Praticemo ovaj ljubavni sxestougao u nadi da cemo saznati josx informacija...

4 Re: Moje priche!xD ^^ taj Uto Avg 02, 2011 2:20 pm

Josx jedna:

Nina Dobrev trudna?

Izgleda da Anahi nece biti jedina novopechena mama u Hollywoodu!Navodno i Nina Dobrev je trudna!Josx jedan dokaz da drugarice sve moraju da rade zajedno...Kao sxto je poznato Anahi nosi Adamove blizance koji ce se zvati Nina i Alexej

A Nina?Izgleda da ce Nina postati mama samo jednoj bebiJosx uvek se ne zna da li je dete musxko ili zensko.Ali tu nastaje nov komplikacija...Ko je tata?Mogucnosti su Ian Somerhalder i Jensen Ackles...

Nazalost ovo nije bio Ianov dan,jer kako ekskluzivno saznajemo dete je Jensenovo!Nina je odluchila da ako je dete Ianovo dobije ime Jensen a ako je Jensenovo zvace se Ian..A ako je zensko?Navodno Nina razmisxlja o imenu Marija na sxta se Anahi naljutila(posxto ce ona svoju devojchicu nazvati po Nini).Dakle Ian ili Marija?Videcemo...

5 Re: Moje priche!xD ^^ taj Čet Avg 04, 2011 12:54 pm

Jensen i Bill-visxe od prijateljstva?

Josx jedna afera u Hollywoodu!Prvo smo imali dve machkice Anahi i Ninu a sada su u pitanju dva musxkarca!I to koja!Jensen Ackles i Bill Kaulitz-obojica poznati kao veliki zavodnici!

Navodno,nedavno su uhvaceni u striptizbaru kako razmenjuju neznosti.Posetilac striptiz bara tvrdi da su dosxli drzeci se za ruke a kasnije su usledili i poljupci i pipkanja!Navodno je Bill pustio bradu na Jensenov zahtev!

Billova devojka Avril Lavinge ludi.

Ali sxta joj to vredi?izgleda da su Bill i Jensen sasvim srecni zajedno!

6 Re: Moje priche!xD ^^ taj Pet Avg 05, 2011 9:41 pm

Jacksone Rathbone i Ashley Green idu u Kinu!

Da,zaista zvuchi chudno!Sxta bi njih dvoje radili u Kini?Kkao ekskluzivno saznajemo Jackson ima problema sa nogom i morace na operaciju.Navodno takva vrsta operacije se radi samo u Kini.Lekar koji ce ga operisati je zen-majstor Shui-Sha(redakcija nije sigurna oko imena).Ashley Green,odskora njegova verenica,ide sa njim da mu pruzi podrsxku.

Medjutim,nasx poyzdai izvor tvrdi da je to zato sxto se Jackson plasxi Kineza!
U svakom sluchaju,zelimo mu sve najbolje,da se visxe ne plasxi i da se chak sprijatelji sa nekim Kinezom!

7 Re: Moje priche!xD ^^ taj Pet Avg 05, 2011 9:44 pm

Maite Perroni i Bill Kaulitz se smuvali!

Da,da,i mi smo pomislili WTF?Odakle njih dvoje zajedno?Izgleda da je Bill shvatio da mu se ide sa zenama na A pa je odluchio da promeni slovo!Sad pazljivo chitajte:Navodno Bill je otisxao kod Maite kuci da tuguje zbog skandala koji je napravio na venchanju!Da podestimo:Anahi i Adam i Ian i Nina su napravili zajednichko venchanje.Bill i Jensen su u jednom trenutku ustali i molili Ninu i Anahi da se ne udaju.Medjutim molbe im nisu uslisxene jer su se parovi venchali.Bill i Jensen s zajedno napustili venchanje,a onda je Bill potrazio utehu kod Maite.Navodno Maite je ovo jedva chekala posle neuspeha sa Jensenom i Michaelom Trevinom.Dok joj se Bill jadao lukava Maite mu je donela tekilu i nakon sxto su se oboje napili zavrsxili su u krevetu.Josx uvek ne znamo kako je Billova devojka Avril reagovala na skandal sa venchanja a kako li ce joj tek biti kad sazna za ovo?

Nadamo se da ce nam prelepa Maite reci kakav je Bill u krevetu posxto su Anahi i Avril to odbile.Praticemo desxavanja i uskoro ochekujte detalje ove zapetljancije!

Chemu takva faca Bille?Sam si ovo trazio

8 Re: Moje priche!xD ^^ taj Pet Avg 05, 2011 9:46 pm

Nina Dobrev i Ian Somerhalder otisxli u Pariz

Chemu ovo iznendadno putovanje?Da li je ovo medeni mesec?Izgleda da nije.Kako ekskluzivno saznajemo Nina je otisxla do Jensena Acklesa da razgovaraju o skandalu koji su on i Bill napravili na venchanju.Kako saznajemo od nasxeg dobro obavesxtenog izvora Jensen se izvinio i rekao da bi bilo najbolje da ga Nina zaboravi pa je nastala svadja.Zatim su pali poljupci a kako nam nasx izvor otkriva ti poljupci nisu bili nimalo naivni.Nakon razmene strasti Jensen je saopsxtio Nini da odlazi ali se ona usprotivila i rekla da je ona ta koja treba da ide.Jensen je rekao da ga nece zateci kad se vrati a ona je rekla da ga voli i izletela iz kuce.Na areodromu se nasxla sa Ianom pa su odluchili da zajedno odu u Pariz.

Ima li kraja dogodovsxtinama ovog ljubavnog trougla?Izgleda da ne...
Takodje ekskluzivno sanzajemo da je Ninina beba zensko i da ce se zvati Any,po Anahinom nadimku.Anahi,nadamo se da si sada srecna!

9 Re: Moje priche!xD ^^ taj Pet Avg 05, 2011 9:47 pm

Maite Perroni trudna?

Kao sxto sada svi znamo Maite se smuvala sa Billom Kaulitzom.A sada opet imamo odlichnu prichu za nasx magazin:Josx jedna trudnoca!

Maite je otisxla u posetu u bolnicu svojoj prijateljici Anahi koja se porodila.Maite se odusxevila Anahinim bebama pa je navodno i ona pozelela da se ostvari kao majka.
I bingo!Zelja joj je ispunjena!U jednom trenutku joj je pozlilo i nakon kratkog pregleda doktor je konstantovao da je trudna!Navodno,Anahi se naljutila kad je chula sa kim je trudna.Maite je odmah pozvala Billa koji je momentalno dosxao u bolnicu.A onda se,kao grom iz vedra neba,pojavio William Levy!

Navodno on i Maite su zaljubljeni!Onda je izbila tucha izmedju Billa i Williama nakon chega je Maite istrchala iz bolnice.U tom trenutku je naisxla Avril Lavigne i udarila Maite kolima pa je ona izgubila bebu!

Bill sumnja da je Avril to uradila namerno.Izgleda da ce Anahi i Nina ostati jedine mame ovde!

U svakom sluchaju,Maite,sledeci put pazi kako prelazisx ulicu!

10 Re: Moje priche!xD ^^ taj Pet Avg 05, 2011 9:47 pm

Anahi se porodila!

Kao sxto sam naslov kaze predivna Anahi je prekjuche na svet donela dve prelepe bebe Ninu i Alexeja!Iako je porodjaj nastupio dva meseca ranije i bebe su josx u inkubatorima doktori tvrde da su zdrave i da ce sve biti u redu.Navodno je Anahinom porodjaju prethodila zuchna svadja sa njenim muzem Adamom.Anahi je optuzila Adama da je ne voli i izbacila ga iz kuce nakon chega je on navodno otisxao u striptiz bar.Medjutim i on je ubrzo primljen u bolnicu zbog nesvestice.
Najbitnije je da su se njih dvoje sada pomirili.Kako ekskluzivno saznajemo novopecheni roditelji su bili nevaljali pa su i pored doktorove zabrane usxli u sobu sa inkubatorima.Mazili su bebe i prichali sa njima.
Raznezena medicinska sestra kaze:"Bebice su znale da su im to roditelji.Izgledalo je kao da se osmehuju i masxu mami i tati.Stanje im se posle mazenja popravilo.(medicinska sestra se u ovom trenutku rasplakala)Ovo su dve najlepsxe bebe rodjene u ovoj godini!",zavrsxava prichu odusxevljena medicinska sestra.
Da li onda kolege iz Adamovog benda Three days grace mogu da mu zamere sxto je izjavio da bi zbog Anahi i beba batalio i novi CD sa njima?Mi mislimo da ne mogu.

Zelimo novopechenim roditeljima svu srecu i da osete sve chari roditeljstva a takodje se nadamo ekskluzinim slikama beba i srecnih roditelja!

11 Re: Moje priche!xD ^^ taj Pet Avg 05, 2011 9:49 pm

Adam Gontier krije mrachnu prosxlost!
+ ekskluzivne slike Anahinih i Adamovih beba!

Josx tracheva za vasx i nasx magazin!Divlji Adam izgleda se ipak nije toliko smirio pored Anahi kao sxto mi mislili!Uhvatili smo ga u ovom izdanju u Central Parku,sa sve cigarom u ustima.Anahi se ovo nimalo nece svideti kao ni osatak priche.

Navodno Adam je na dan Anahinog porodjaja prilmljen u bolnicu zbog nesvestice,a uzrok nesvestice je-druga zena!Izvesna Natalia se pojavila u bolnici ubedjujuci Anahi da je ona bila Adamova verenica pre 5 godina.Navodno ona i Adam su trebali da se venchaju ali se to njenim roditeljima nije svidelo jer se Adam drogirao!Navodno su ga kolege iz benda Three days grace navukle na drogu.

Natalia i Adam su planirali da pobegnu medjutim njeni roditelji su to saznali pa su lazirali njenu smrt.Onda je ona ostala trudna i na nagovor majke rodila Adamovo dete Alexa(koji sada ima 4 godine).Kopajuci pronasxli smo ove slike gde se vidi da su Adam i Natalia vrlo bliski.

Kako smo chuli Natalia je preminula usred operacije srca u Rusiji pa je Adam otisxao da Alexa odvede u kamp jer navodno Anahi nece da chuva tudje dete.Takodje smo uspeli da pronadjemo Anahinu sliku iz bolnice na kojoj je sva uplakana verovatno zbog cele priche.

Zatim smo pitali Adama sxta on ima da kaze na sve ovo a on je rekao:"Isitna je,josx uvek volim Nataliu,nikad je nisam preboleo.Sa Anahi sam samo zbog beba." Kada smo ga upitali kako su bebe rekao je:"Srecan sam sxto sam postao tata,bebe su dobro,iako su bile u inkubatoru.Moram sada da idem da pomognem Anahi oko beba,ne moze sve sama." Zatim smo ga upitali da li ima slike svoje dece a on je bio ljubazan i ustupio nam dve slike.
Alexej:

Nina:

Mi se pitamo:Adame zasxto volisx mrtvu devojku pored ovako prelepe zene i medenih beba?Anahi mi ti poruchujemo:Bebe i kofere u ruke,i bezi od ovog manijaka!

12 Re: Moje priche!xD ^^ taj Ned Avg 07, 2011 9:51 pm

Hilary Duff trudna?

Izgleda da je u Hollywoodu sada moderno postati mama!Pored vec novopechene mame Anahi imamo i trudnu Ninu i Maite(koja je bebu i izgubila)a sada je josx jedna mlada zvezda u blagoslovenom stanju a to je Hilary Duff!

Navodno otac njenog deteta je Zac Efron!Nasx pouzdani izvor tvrdi da su se njih dvoje nedavno smuvali odnosno imali vezu za jednu noc.A trudnoca je nezeljena posledica.

Kako saznajemo Hilary je tek na pochetku trudnoce tako da se pol deteta ne zna.Juricemo Hilary i Zaca u nadi da cemo dobiti neku izjavu od njih!

13 Re: Moje priche!xD ^^ taj Ned Avg 07, 2011 9:52 pm

Bill i Nina-visxe od prijateljstva?

Opa,Bill Kaulitz se mnogo izbezobrazio!Ranije je glumio romantichara koji hoce devojku sa divnom dusxom i sve te romantichne gluposti.A sad?Sad se pretvorio u pchelicu koja slece sa cveta na cvet.Jensen Ackles nam pored njega deluje bezopasno!Bio je u vezi sa najlepsxim devojkama Holywooda:Anahi,Maite Perroni,Avril Lavigne...Iako je raskinuo sa Avril pre samo dva dana(bog prevare sa Maite a kako nam nasx izvor tvrdi josx uvek nije preobleo Anahi)nasxao je novu zrtvu a to je-trudna i udata Nina Dobrev!Nina i Bill su oduvek bili dobri prijatelji ali je jedan jucherasxnji dogadjaj naveo sve nas da pomislimo da tu ima necheg visxe.Njih dvoje su uhvaceni zajedno u baby prodavnici,navodno kupovali su stvari za Anahine bebe.Nina je nosila izazovnu haljinu i izgledala prelepo kao i uvek a Bill je bio u posebno muzevnom izdanju.Ccc,mi napali samo Billa a ni ti Nina nisi nimalo naivna.Udata za Iana,trudna sa Jensenom a najvisxe vremena provodi sa Billom.
Ljudi,odluchite se vec jednom!

14 Re: Moje priche!xD ^^ taj Ned Avg 07, 2011 9:54 pm

Anahi opsednuta s*xom!

Ohohohohho,pa kakav je to naslov!Nasxa prelepa Any,koja se porodila pre jedva nedelju dana,opsednuta s*xom?Ni mi nismo mogli da verujemo!Kako tvrdi nas dobro obavesxteni izvor od kako se porodila Any samo zeli akciju u krevetu.U pochetku se to njenom muzu Adamu svidjalo jer je i on patio zbog nedostatka prljavih stvari.Medjutim nasx izvor kaze kako se siroti Adam juche kasno uveche ispovedao prijatelju na telefon.

Navodno je rekao da mu Anahi ne da mira i da mu non stop predlaze nove vruce igrice.Adam je u nastavku rekao da kada nije raspolozen za perverzije Any se naljuti na njega i govori mu da mu visxe nije privlachna.Dalje saznajemo da Adam i daje ludi za njom ali d je prosto ponekad umoran zbog posla oko beba.

Neil Sanderson,kolega iz benda kaze:"Adam je rekao da ce je voditi psihologu!"
Da li ce Any pristati?Videcemo...

15 Re: Moje priche!xD ^^ taj Pet Avg 12, 2011 10:18 pm

Hollywood-ko je sa kim?

Izgleda da ovo visxe nije zivot u Hollywoodu,ovo je zivot u sxpanskoj seriji!Ovde se svako sa svakim muva ali evo spremili smo vam trenutni pregled stanja:

Anahi i Adam Gontier-venchani,imaju dve prelepe bebe Ninu i Alexeja.Anahi je pre Adama bila u vezi sa Billom Kaulitzom i Brantom Daughertjem,a pali su i neki poljupci sa Jensenom Acklesom.Adam je imao verenicu Nataliu koja je sada mrtva i s anjom Adam ima 4-ogodisxnjeg Alexa.

Nina Dobrev i Ian Somerhalder-venchani,Nina je trudna sa Jensenom Acklesom...Ian je imao brojne afere sa drugim devojkama,sada se pricha da se Nina petlja sa Billom...

Jensen Ackles i Kayla Ewell-odnedavno su zajedno...oboje su poznati po chestom menjanju partnera tako da ne znamo kako ce se ovo zavrsxiti.Jensen ochekuje bebu sa Ninom...

Maite Perroni i William Levy-takodje novopecheni par...Maite se smuvala sa Billom pre toga i zatrudnela sa njim ali jje bebu izgubila

Tom Kaulitz i Jessie J

Kratko su u vezi...koliko smo mi obavesxteni mozda se iz ovoga izrodi prava ljubav...

Zac Efron i Hilary Duff
Njih dvoje u stvari nisu u vezi...medjutim Hilary ochekuje Zacovu bebu nakon veze za jednu noc...

Mario Casas i Selena Gomez-koliko smo mi obavesxteni spavali su ali se ne zna da li su u vezi...

RASKIDI

Bill Kaulitz i Avril lavigne-raskinuli su pre 3 dana,razlozi:Billova prevara sa Maite,nemogucnost da preboli Anahi,moguca afera sa Ninom...a kako saznajemo bacio je oko na Leighton Meester

Eric Saade i Debby Ryan
bili su u vezi nekoliko meseci...razlog raskida:Eric je prevario Debby kad je bio u Sxvedskoj....

E dragi nasxi,to vam je to za sada.Medjutim poznajuci nasxe zvezde i zvezdie bice ovde josx puno afera...

16 Re: Moje priche!xD ^^ taj Pet Avg 12, 2011 10:19 pm

Adam zombificiran-Novi krvopija u gradu!

Ian Somerhalder odnosno njegov lik iz serije TVD Damon do sada je vazio za jedinu krvopiju u gradu.Ali iznenada Ian je dobio konkurenciju u Adamu Gontieru!(ne chudi nas ova njegova faca)

Kako ekskluzivno saznajemo Adam je napao Anahi prosxle noci.U pochetku se Any ovo svidelo jer je mislila da je u pitanju nova prljava igrica.Medjutim kada ga je pogledala u ochi nesxto nije bilo u redu-Adamove ochi su bile krvavo crvene!Kako nasx izvor tvrdi Anahi je izjavila da su to bile "ochi djavola".

Navodno Adam je recitovao Anahi ove stihove:
o prelepa hero što si mi srce slomila...
... u srce me probola tvoja strela vrela...
... tvoje usne meke i crvene...ljube me strasno.. o hero prelepa...
.. boginjo moja...
i tad grom udri o stene...
... i sruši se... a tvoje usne pronadoše moje vene... duboko se zariše zubi tvoji...
i sad smo jedno... hero moja lepa.. isisaj mi život!..
o heleno! boginjo krvi isisacu svaki život neveran!

a zatim izvadio nozic,posekao Any po vratu i sisao joj krv!Kako saznajemo Adam je rekao Any da je to uradio:"jer cemo tako biti povezani za ceo zivot" a onda i da je to bilo "tako erotichno".Nakon sxto se Adam probudio iz hipnotisanog stanja Any je pretila da ce pozvati policiju pa je Adam pobegao kod Billa.

Ali,nije bio jedini.I Billov brat Tom je bio tu.

Navodno u sobi je video vanzemaljce:"Stajali su na mom prozoru i mahali mi."izjava je potresenog Toma.Bill je dobio nervni napad jer su ga obojica molili da prenoce kod njega.Adam nije hteo da se vrati kod "one lujke" a Tom kod vanzemaljaca.Iznervirani Bill pricha:"Znam ja sxta su oni hteli.Hteli su da me napastvvuju.Jedva sam ih iz kuce oterao!"
Kad smo upitali nasxe zvezde da josx malo prokomentarisxu dogadjaj rekli su nam sledece:
Adam:"Ova noc je billa najuzbudljivija i najstrasxnija noc u mom zivotu."
Tom:"Nikad necu zaboraviti te poremecene osmehe!"
Bill:"Izaci ce mi bore od nerviranja!"
Anahi:"Svi su oni manijaci!"
Mi nemamo sxta da dodamo osim:Taj ludi Hollywood!

(btw Adame nekad nam stvarno lichisx na vampira)

17 Re: Moje priche!xD ^^ taj Pet Avg 12, 2011 10:19 pm

Vanessa Hudgens dozivela saobracajku!

Mlada glumica Vanessa Hudgens juche je dozivela saobracajnu nesrecu!Jedino sxto smo uspeli da saznamo od doktora je da je Vanessino stanje josx uvek kritichno,odnosno da je pala u komu.Da je ovo bila tesxka nesreca svedochi i potpuno slupan Vanessin auto.

Kako nam javljaju Vanessa je bila u alkoholisanom stanju dok je vozila.Navodno Vanessa je posetila svoju prijateljicu Anahi da vidi bebe i donese im poklone.

Dok su prichale pala je i tema Zac Efron na sxta je Vanessa iskapila nekoliko chasxa alkohola.Anahi je pokusxala da je zaustavi ali nije uspela.Eto,Vanessa tako ti i treba kad ne slusxasx stariju prijateljicu!

18 Re: Moje priche!xD ^^ taj Pet Avg 12, 2011 10:20 pm

Avril Lavigne i Chase Craford se smuvali!

Izgleda da je Avril Lavigne odluchila da se ugleda na svog bivsxeg Billa Kaulitza pa je odluchila da ne plache nad prosutim mlekom i nastavila dalje.Navodno Avril je upecala novog lepotana Chasea Craforda!Kako ekskluzivno saznajemo Chase je prvo probao da zavede Anahi ali posxto mu to nije uspelo odluchio je da utehu pronadje u Avril.

Navodno u vezi su nekoliko dana i odlichno se slazu.Avril izgleda presrecno verovatno jer misli da se osvetila Billu.Sa druge strane on ne gubi vreme jer kako saznajemo pored interesovanja za Ninu Dobrev smuvao je i glumicu Leighton Meester.

Avril,sada znasx.Ako hocesx da vratisx Billa treba da postanesx glumica!

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu