Muffin Land - ML!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Bill ♥ Empty Bill ♥ Pet Jul 29, 2011 6:30 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Kao sxto sam rekla za Adama...ako se nekad pogubim to cu moci ovde da pisxem a ne na 4umu...Billa volim od kako sam saznala za Tokio hotel xD ali mislim da ga sad definitivno najvisxe volim sa ovom bradicom *___*

Bill ♥ Eiuvld
Bill ♥ 2dh7j4l
Bill ♥ 2ia8ie8
Bill ♥ 15jasy
Bill ♥ 2r2p4sl

2Bill ♥ Empty Re: Bill ♥ Uto Avg 02, 2011 1:14 am

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Obozavam ovu pesmu *___* ♥

3Bill ♥ Empty Re: Bill ♥ Uto Avg 02, 2011 1:44 am

Anja

Anja
Administrator
Administrator
Uffff on je prelep *______*

4Bill ♥ Empty Re: Bill ♥ Uto Avg 02, 2011 1:32 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Ja sam zaljubljena u njega od 2006 godine ^^




Secam se kako sam umrla kad su pevali ove pesme na koncertu ^^ bila sam u prvom redu i gubila se xD na sledecem koncertu ima da ih upoznam makar mi to bilo poslednje ♥

5Bill ♥ Empty Re: Bill ♥ Čet Avg 04, 2011 1:10 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Trenutno mi je ova pesma omiljena ^^

6Bill ♥ Empty Re: Bill ♥ Čet Avg 04, 2011 1:18 pm

Neko-chan

Neko-chan
Član
Član
Oh gosh what happened to him? T.T" bio je jos i lep 2006e >.> Relativno >.>"

7Bill ♥ Empty Re: Bill ♥ Čet Avg 04, 2011 1:19 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Meni je on uvek prelep,samo je sada odrastao xD ♥

8Bill ♥ Empty Re: Bill ♥ Čet Avg 04, 2011 1:40 pm

Neko-chan

Neko-chan
Član
Član
Sorry if consider this as an insult (stvarno nije trebalo bit tako xD) ali ne mogu da se ne setim ovoga xDDD

9Bill ♥ Empty Re: Bill ♥ Čet Avg 04, 2011 2:35 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Ja se ne ljutim,svako ima pravo na svoje misxljenje xD ali meni je Bill predivan kako god izgledao xD

10Bill ♥ Empty Re: Bill ♥ Ned Avg 07, 2011 8:02 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
OMG,jedva chekam novi album *___* ne mogu visxe da izdrzim...Bille,nedostajesx mi xD Kad se samo setim koncerta,prvi je izasxao Tom,a kad se Bill pojavio na sceni mislila sam da cu umreti...Bilo je to jedno od najlepsxih vecheri u mom zivotu...bio mi je tako blizu a tako daleko mm Bio je apsolutno PREDIVAN! gzug
I kad nas je nazvao "Little aliens" bilo je tako preslatko...a ko kaze da ne Bill ne zna da peva uzivo mnogo gresxi zufzu Mislim da sam plakala tokom celog koncerta ali onako nisam pravila one face nego su mi suze same klizile niz lice(isto kao kad sam upoznala Anahi,uopsxte nisam imala kontrolu nad sobom)...A najvisxe sam plakala za "Love and Death" tako je savrsxeno otpevao *___* znam da sam luda ali kad sam mu jednom poslala poljubac namignuo mi je cgf Jeste da me je zaboravio ali mozda je tako i bolje,tad sam josx imala plavu kosu -.- sledeci put kad budem isxla na koncert(i upoznam ih)ostavicu bolji utisak...hvala bogu pa me roditelji razumeju i obecali su da ce mi kupiti VIP kartu koliko god kosxtala...moji divni mama i tata,sve ce da urade da ja i sestra budemo srecne cgf Hvala bogu pa Ivana najvisxe voli Toma inache bismo bile u problemu ftz Stvarno ne mogu da opisxem koliko mi TH znache(kao i Anahi i TDG)...iako ih ne poznajem lichno i ne znam kakvi su volim ih kao da znam xD A Katy Perry moze samo da umre od ljubomore jer nikad nece imati fanove kao TH!Moze da ih vredja koliko hoce(mada ih nije dirala u zadnje vreme xD)



ne vidi se najbolje,ali je zvuk savrsxen ^^ inache nisam ja snimala,samo sam nasxla na netu xD A omiljeni deo koncerta mi je bio...Ivana:Kad ce Automatic? Ja:Jel si rekla kad ili sad? Ivana:Kad? Bill:Automatic...i onda je pochela pesma ^^ cgf
Ljubavi moje male ♥️

11Bill ♥ Empty Re: Bill ♥ Pon Avg 08, 2011 5:35 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član


Kad sam prvi put chula ovu pesmu malo je reci da sam se ODUSXEVILA ^^ Nekako je bilo drugachije od njihovog fazona ali i slichno xD I iako je pesma iz 2008 ja i danas,2011 slusxam ovu pesmu i najezim se kad pochne refren...mislim da mi je malo draza verzija na engleskom jer razumem text koji je zaista predivan ^^ ♥️ Billov glas je taaako predivan u ovoj pesmi,a i spot je jako zanimljiv i lep ^^ zaista sam obozavala njegovu lavic frizuru i uvek sam se pitala kako je pravi xD Kad ej stavio dredove a Tom kikice to je bio sxok za mene!Izgledali su totalno drugachije...a onda je Bill imao chiroki(kako se vezzove xD)frizuru i ta mi je omiljena,nekako mu je nabolje stajala...mislim izgledala je drugachije ali je nekako me je podsecala na lavic frizuru cgf a tek kad se osxisxao skroz na kratko,stvarno sam bila sxokirana,nekako mi je delovalo kao da to nije visxe Bill...a tek brada,zamao sxlog da dozivim kad sam videla...prvo mi je bilo bezveze...kad sam bila mladja razmisxjala sam:Nadam se da Bill nikad nece pustiti bradu,izgledao bi kao kreten xD ali eto,pustio ju je...i meni ne izgleda kao kreten,izgleda odraslo,zrelo i jaaaako hot cgf mada mislim da mu definitvno ne trebaju onoliki pirsinzi,samo unakazava svoje prelepo lice...i takodje uvek sam govorila da Bill ima savrsxen nos xD ali realno Bill ima crte lica ko bog xD

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu