Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Anahi ♥ taj Pet Jul 29, 2011 5:35 pm

Znam da je ludo ali ovo posecujem mojoj voljenoj Anahi...nek bude kao neka vrsta svetilisxta ♥️ ^^ lol!
Ah evo je,prelepa je ^^

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Anahi ♥ taj Uto Avg 02, 2011 1:13 am

Savrsxenstvo *________*

3 Re: Anahi ♥ taj Uto Avg 02, 2011 1:45 am

Anja

Administrator
Administrator
Prelepa je!

4 Re: Anahi ♥ taj Uto Avg 02, 2011 1:28 pm

Awwww,znam ^^ ove dve nove pesme slusxam svaki dan i ne mogu da odluchim koja mi je lepsxa ^^

Any + Chris = savrsxena kombinacija ♥

5 Re: Anahi ♥ taj Čet Avg 04, 2011 1:09 pm

Danas nisam prestajala da slusxam ovu pesmu

6 Re: Anahi ♥ taj Pet Avg 05, 2011 9:36 pm

Uvek se rasplachem kad slusxam ou pesmu

7 Re: Anahi ♥ taj Ned Avg 07, 2011 8:18 pm

20.12.2010. Najlepsxi dan u mom zivotu...upoznala sam mog idola...Anahi...chekale smo 3 sata ali vredelo je...kad smo usxle u tu prostoriju ona je sedela na toj stolichici i bila je PRELEPA...kao mala lutkica...svetlucala je a kosa joj je bila kao sxto imaju vile xD rekla nam je:Hola! a ja sam nesxto promrljala...mislim da je bilo:Any,te quiero! ona se nasmejala i onda smo se ufotkale...pipnula sam joj kosu i bila je tako mekana ^^ rekla nam je:Gracias...kad sam izasxla odatle suze su same isxle,plakala sam ko malo dete...ma ne mogu da opsxem taj osecaj,drhtala sam i srce mi je kucalo 1000 na sat...a na koncertu je stvarno oduvala,skakala je kao luda,pevala,slala poljubce,ogrnula se srpskom zastavom...

Sve je presxlo moja ochekivanja...nadmasxilo ih je milion puta(isto kao i koncert TH-a)Snimci nisu moji inache ja sam samo slikala...

Kad je pevala Pobre tu alma mislila sam da cu umreti cgf srce samo sxto mi nije eksplodiralo...

Princeza moja mala ♥️

8 Re: Anahi ♥ taj Pon Avg 08, 2011 5:14 pm

Koliko obozavam ovaj spot...totalno je ludachki ^^ secam se kad sam ga prvi put videla sam pomislila:Ovo nije ona Anahi koju ja volim,DUPLO JE BOLJA! cgf Pesma je taaaako dobra da ti se odmah uvuche u glavu...zarazila sam sve moje drugarice(i prave i na netu)i sve smo je non stop slusxale...i posle malo manje od dve godine ja i dalje pesmu OBOZAVAM,svakog dana je slusxam,i uvek se najezim kad pochnu prvi taktovi pesme...^^ I tachno znam-kad bih mogla da biram ko bih htela da budem u sledecem zivotu,definitivno bih izabrala Anahi cgf Ona je taaako magichna osoba...fanovi su joj uvek na prvom mestu i zato je i snimila i CD + izdala deluxe edition sa 4 nove pesme i remixima ^^ a onda je snimila i seriju...iako ne volim meksichke serije i nije mi bilo drago sxto je prihvatila ulogu podrzavam je i zelim joj uspeh...samo se nadam da ce sad u septembru kad izda novi album opet visxe okrenuti muzici...jer prosto ona stvara pesme koje povezuju ljude sxirom sveta...vole je u Mexicu,u SAD,u Poljskoj,Nemachkoj,Srbiji,Austrailiji,Izraelu,sxirom planete Zemlje...A ne bi je voleli da ne vredi nissxta kao sxto neki govore... cgf

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu