Muffin Land - ML!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Nesxto o meni xD Empty Nesxto o meni xD Pet Jul 29, 2011 5:23 pm

xx SeXy Princeza xx

xx SeXy Princeza xx
Član
Član
Dakle zovem se Tamara,imam 17 godina...rodjena sam jednog lepog 23.maja 1994.godine...zivim u najlepsxem gradu na svetu,Beogradu ♥️Imam mladju sestru Ivanu koja ima 15 ipo godina i najbolju drugaricu Bojanu koja je starija od mene neka 4 meseca aaa U horoskopu sam blizanac...idem u 8.beogradsku gimnaziju...Mrzim je xD mislim onako kao sxto svi mrze sxkolu... jpojpo Omiljeni predmet mi je istorija,obozavam Bazilusa...takodje i biologija ^^ Kao sxto sam rekla ne znam ni ja koliko puta Anahi,Adam i Bill su najvaznije osobe u mom zivotu ♥️ zasxto?jer su me nauchili da nikad ne treba da odustajem koliko god mi bilo tesxko i jer su me ubedili da je sve moguce...Anahi je pobedila anoreksiju,Adam drogu a Bill sve ruzne tracheve koji su se sxirili o njemu...Isto tako se nadam da cu jednog dana postati poznata pevachica xD ljudi mi govore da lepo pevam ali eto...zasada nisxta od toga...takodje bih volela da udem psiholog ili arheolog ^^ lol! Mrzim kisxu,trenutno pada pa ne mogu napolje...smor xD

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu